Právní průvodce: od nápadu k investici

KDY: 18.11.2015 od 15:30
KDE: Node5, Radlická 50, Praha 5

Jak jsme již dříve na našich stránkách informovali, NOVALIA se snaží podporovat startupy formou flexibilních podmínek spolupráce při poskytování právních služeb začínajícím firmám, které jim pro jejich strukturu odměňování advokátů nemohou nabídnout tradiční advokátní kanceláře. Navíc jedním z hlavních cílů naší práce se startupy je propojování našich klientů z řad investorů se začínajícími projekty. Z naší minulé akce mimochodem vzniklo několik zajímavých spojení.

V naší práci se startupy pokračujeme a rozšiřujeme naše klientské portfolio o úspěšné startupy (naposledy například Datactive).

Naší další akcí v oblasti startupů je seminář na téma Právní průvodce. od nápadu k investici organizovaný ve spolupráci se inkubátorem Node5 v rámci programu Týdne podnikání, který je součástí Global Entrepreneurship Week.

Nechceme náš seminář brát jako přednášku o paragrafech. Garantujeme Vám, že slova jako paragraf, odstavec, rebus sic stantibus ani oslovení pane kolego od nás určitě neuslyšíte. Budeme se snažit ukázat, že právo není nutné zlo, které jde nakonec vytěsnit na okraj zájmu, ale ukázat způsob, jakým může startup právo využít k tomu, aby zvýšil svojí atraktivitu, a to jak pro zákazníky, tak pro potenciální investory.

Jen pro představu, chtěli bychom se bavit o tom, kdy vůbec má startup začít právní věci řešit nebo jak a před kým ochránit svůj nápad: A nebudeme se bránit ani diskuzím na téma, jestli pro zachování vašeho kamarádství se spoluzakladateli není přece jen férovější dívat se na spoluzakladatele alespoň chvíli jen jako na byznysmeny, kteří s vámi našli společný zájem. A rozpovídáme se i o našich klientech investorech a o tom, s čím za námi přicházejí, když se jim už nějaký startup líbí.

Přijďte s námi popovídat, sdílet vaše zkušenosti nebo nám oponovat v tom, jak startup firmy vidíme my. Anebo si přijďte promluvit s našimi klienty, kteří mají svůj startup, i těch bude na semináři několik.

Těšíme se na Vás v motivačním prostředí Node5 na Smíchově ve čtvrtek 18. listopadu. Akce začíná už ráno, náš seminář potom startuje v 15:30 hodin, těsně před neformálním networkingem.

Více informací hledejte zde:

Tým advokátní kanceláře NOVALIA