Je to dva roky, co jsme vyměnili naše kariéry v zavedených mezinárodních kancelářích za budování nezávislé nové firmy. Vedla nás k tomu vize, že moderní technologie mění obsah i formu právní služby. Od začátku jsme se tak zaměřili klientsky na problematiku digitálních služeb, startupy a IT firmy, interně pak na efektivnější, modernější organizaci právní služby.

K oslavě dvou let existence naší kanceláře dostáváme dva dary, které potvrzují, že jsme se v roce 2015 rozhodli správně, a že se nám daří naši vizi naplňovat.

Prvním dárkem je, že se k nám jako devátý partner přidává advokátka Iva Javorská. S Ivou se znám od počátků naší právní praxe, kdy jsme se potkali v jedné mezinárodní kanceláři. Nedávno jsme po letech měli zase možnost pracovat spolu pro stejného klienta na velké akvizici.

Moc si Ivy vážím pro její lidskou intuici, velkou schopnost empatie a praktický přístup. Klienti ji prostě musí mít moc rádi! To, že na sebe bere dres NOVALIA, je obrovským vyjádřením důvěry a potvrzením toho, že něco děláme správně.

Druhým dárkem a mezinárodním potvrzením naší práce je zařazení kanceláře NOVALIA na prestižní seznam nejlepších právních firem Legal 500 EMEA 2017 v kategorii “Commercial, Corporate and M&A”. Je fantastické, že se nám to povedlo po méně než dvou letech existence (možná rekord?).

Díky vám všem, kteří jste nám věřili a podporovali nás. Těšíme se, co přinesou další léta.

Pavel Marc