K sedmým narozeninám jsme v Novalia dárek až z Londýna. Již po páté Novalii renomovaná ratingová agentura The Legal 500 zařadila naši kancelář na třetí příčku v kategorii Commercial, Corporate and M&A.

Inovativní způsob poskytování právních služeb a odlišná struktura firmy. To jsou stavební kameny Novalia a základ naší odlišnosti od tradičních advokátů. A že se tento přístup vyplácí dokazuje nejen řada spokojených klientů, ale také umístění v prestižním mezinárodním žebříčku právních firem.

Dlouholeté zkušenosti a dovednosti v oblasti korporátního a komerčního práva nám přinesly sdílené třetí místo v kategorii Commercial, Corporate and M&A. Ten každoročně vyhlašuje londýnská ratingová agentura The Legal 500, která už přes třicet let analyzuje schopnosti a kompetence advokátních kanceláří po celém světě.

Jedná se jednu z nejvýznamnějších agentur v tomto oboru, která poskytuje nejpodrobnější celosvětové hodnocení doporučených advokátních kanceláří. Zohledňuje přitom řadu kritérií včetně inovativních právních rad a postupů, ale i spokojenost klientů. „Na ratingy moc nehrajeme, ale být v Legal500 je pro nás čest. Tento mezinárodní žebříček je totiž postavený na spokojenosti klientů a kvůli té právo děláme,“ říká Pavel Marc, partner Novalia.

První umístění už tři roky po založení

Není to poprvé, kdy se naše kancelář dostala do hledáčku této uznávané agentury. V roce 2019 jsme se zařadili mezi prvních pětadvacet právních kanceláří v Česku, a to opět v kategorii Commercial, Corporate and M&A. Poprvé jsme se v tomto žebříčku objevili už v roce 2017, tedy jen tři roky po založení, což byl pro tak mladou advokátní kancelář obrovský úspěch.

Novalia má ve svých řadách špičkové právníky, jejichž expertízou je nejen sektor IT, ale i farmacie, investice a další financování včetně venture capital nebo daňové a účetní poradenství, komerční právo, ale i oblast art law. Zastupujeme klienty nejen v Česku, ale také v zahraničí.

Minulý rok jsme pomáhali například startupu Daytrip při získání investice v hodnotě 6,14 milionu eur nebo radili newyorské společnosti Ceros při koupi tuzemského startupu Avocode.

Seznam všech doporučený advokátních firem nejen z oblasti korporátního a komerčního práva pro tento rok najdete přímo na webu Legal 500.