Novalia, přestože tehdy ještě mladá firma zaměřující se na problematiku digitálních služeb, IT a startupů, se do hledáčku londýnské agentury The Legal 500 dostala už roce 2017, po pouhých dvou letech své existence. Nedávno vyšel žebříček za loňský rok. V něm jsme se pak díky lepšímu ratingu zařadili mezi prvních pětadvacet právních kanceláří v České republice v kategorii “Commercial, Corporate and M&A”, tedy pro nás důležité oblasti komerčního a korporátního práva. Agentura The Legal 500 přitom poskytuje nejpodrobnější celosvětové hodnocení doporučených právních kanceláří a advokátů ve více než stovce zemí a je jednou ze dvou nejvýznamnějších agentur v tomto oboru. 

Ve svém hodnocení The Legal 500 oceňuje především naše zkušenosti na technologické startupové scéně. Konkrétně z tohoto odvětví zmiňuje například poradenské činnosti pro Stories.bi během jejího prodeje americké softwarové společnosti Workday. Výslovně pak jmenuje hned čtyři Novalia partnery jako experty: Ivu Javorskou, Pavla Marce, Jakuba CísařeBilla Finney. Nejen oni mají podíl na tom, že si naši pozici v tomto žebříčku držíme a jsme tak členy prestižního klubu právního byznysu.

Pro Novalii je toto ocenění potvrzením, že svou práci děláme dobře a současně i závazek do budoucna, abychom si toto hodnocení nejen udrželi, ale posouvali se v něm výš a výš. Díky ale patří především našim klientům, na jejichž doporučení se hodnocení zakládá, a kterého si velmi ceníme, a těšíme se na další budoucí spolupráci se stávajícími i novými klienty.

Seznam doporučených advokátních kanceláří v České republice si můžete prohlédnout (v angličtině) na webu agentury The Legal 500.